|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Usage: | Emergency Travel Car Camping |
|---|---|
| Single Gross Weight: | 1.000kg |
| Size: | 1700ml |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
1700ml Long Tube with Lid Male Pee Bottle Men's Potty Toilet Sink Men Urinal Bottle Urine Container for Men:
1700ml Long Tube with Lid Male Pee Bottle Men's Potty Toilet Sink Men Urinal Bottle Urine Container for Men:
| Item name | Unisex Urinal Bottle |
| Material | PE |
| Size | 1700ml |
| Design | Long tube with lid |
| Packing | opp bag |









