Birthday Party Decorations Novelty Bday Present Funny Gag Gift Printed Toilet Paper
|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
Product Details
| Modelnumber: | Printed Toilet Paper |
|---|---|
| Selling Units: | Single Item |
| Single Package Size: | 35X25X25cm |
Gold Member Since 2024
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Sign In to see all verified strength labels (6)
Find Similar Products
Basic Info.
- Model NO.
- HLD
- Lenght
- 170cm
- Logo
- Customer Logo
- Design
- Novelty
- Sheet Size
- 100X100mm4*4
- Type
- Toilet Tissue
- Packaging
- Plastic Wrapper
- Ply
- 2,3-Ply
- Transport Package
- Gift Box
- Specification
- 10x10cm
- Trademark
- HLD
- Origin
- Zhejiang, China
- HS Code
- 4818100000
- Production Capacity
- 50000PCS/Month
Product Description
Birthday Party Decorations Novelty Bday Present Funny Gag Gift Printed Toilet Paper
- Unique Gift for Everyone - When you are looking to buy some unique and eye-catching gifts for someone's year old bday present or decor, this is the gift fit right in and makes a big hit.
- Make His/Her Birthday Unforgettable - This funny prank toilet paper will wow and please all the guests. Not only is it a 18th birthday gift, but also it is great 18th birthday decorations and party supplies.
- Images are on every sheets of roll with no-smudge ink printing.(not just top sheet like others). Papers are made of biodegradable material.
-Soft ,Clean,without chemical material
-It's fun for you and your guests.
-Different styles can be chosen from.
| item Name | Custom Funny Patterned Toilet Paper Roll |
| Material | 100% virgin wood plup |
| Layer | 3-ply |
| Length | 170 cm |
| Sheet Size | 10x10cm |
Birthday Party Decorations Novelty Bday Present Funny Gag Gift Printed Toilet Paper
100% virgin wood pulp, 3-ply, high quality printing on EVERY sheet, individual shrink film packing
we can put your private label on each packaging and ship directly to Amazon warehouse.
Factory Direct Sale
Custom design,size,color,packing,logo are available












Send your message to this supplier
People who viewed this also viewed
Find Similar Products By Category
- Supplier Homepage
- Products
- Printed Toilet Paper
- Birthday Party Decorations Novelty Bday Present Funny Gag Gift Printed Toilet Paper
Related Categories
Hot Searches
More