|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Selling Units: | Single Item |
|---|---|
| Single Gross Weight: | 100g |
| Occasion: | Christmas,Halloween Thanksgiving, Valentine's Day |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Factory Wholesale Novelty Funny Famous Person Face Standard Roll Custom Printed Toilet Paper
-Soft ,Clean,without chemical material
-It's fun for you and your guests.
-Different styles can be choose from.
Factory Wholesale Novelty Funny Famous Person Face Standard Roll Custom Printed Toilet Paper:
| item Name | Dollar Bill Printed Toilet Paper Roll |
| Material | 100% virgin wood plup |
| Layer | 3-ply |
| Length | 170 cm |
| Sheet Size | 10x10cm |
Factory Direct Sale
Custom design,size,color,packing,logo are available




