|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Selling Units: | Single Item |
|---|---|
| Sneet Size: | 100X100mm4*4 |
| Single Package Size: | 30X25X30cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Factory Wholesale Decorated Party Gift Bathroom Novelty Funny Zebra Custom Printed Toilet Paper:
-Soft ,Clean,without chemical material
-It's fun for you and your guests.
-Different styles can be chosen from.
| item Name | Dollar Bill Printed Toilet Paper Roll |
| Material | 100% virgin wood plup |
| Layer | 3-ply |
| Length | 170 cm |
| Sheet Size | 10x10cm |
Factory Direct Sale
Custom design,size,color,packing,logo are available
Factory Wholesale Decorated Party Gift Bathroom Novelty Funny Zebra Custom Printed Toilet Paper:










