|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Occasion: | Christmas,Halloween,Thanksgiving,Birthday |
|---|---|
| Feature: | Eco-Friendly |
| Sheet Size: | 10*10cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Factory Wholesale Custom 3ply Private Label Colour Toilet Paper 2ply Funny Gag Gift Toilet Paper Roll Bathroom Tissue:
-Soft ,Clean,without chemical material
-It's fun for you and your guests.
-Customize desgin is available
Factory Wholesale Custom 3ply Private Label Colour Toilet Paper 2ply Funny Gag Gift Toilet Paper Roll Bathroom Tissue:
| Item No. | TP-1511 |
| Item name | Printed Toilet Paper Roll |
| Material | 100% virgin wood pulp |
| Sheet Size | 10*10 cm |
| Number of sheet | 170 sheets |
| Weight | 110 g |
| Packing | plastic wrapper |
1.100% virgin wood pulp
2.3-ply
3.High quality printing on EVERY sheet, individual shrink film packing
4.We can put your private label on each packaging and ship directly to Amazon warehouse.
5.We are 11 years+ manufactory
6.Custom designs, size,logo and packaging are available. 7.Nice quality, best price and quick delivery.











