|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Selling Units: | Single Item |
|---|---|
| Packing: | Plastic Bag |
| Single Gross Weight: | 100g |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Factory Wholesale Euro Money Bill Printed Toilet Paper
Factory Wholesale Festival Funny Novelty Party Gift Custom Printed Toilet Paper
| Item No. | NTP-901 |
| Item name | Factory Direct Price Euro Printed Toilet Paper |
| Material | 100% virgin wood pulp |
| Sheet Size | 10*10 cm |
| Number of sheet | 170 sheets |
| Net weight | 110 g |
| Packing | plastic bag / pvc window box |
Factory direct outlet. Custom designs, size and packaging are available. Nice quality, best price and quick delivery.
Euro printed toilet paper is printed with exact copies of 200/500/100 Euro bills.
funny design printed toilet paper to make your bathroom more shining.
-Soft ,Clean,without chemical material
-It's fun for you and your guests.
-Customized design is available
-Many styles can be chosen from.
Factory Wholesale Festival Funny Novelty Party Gift Custom Printed Toilet Paper:










